Hintli Dayı İle Birlikte Hindistan Yemek Kültürüne Göz Atıyoruz!

Lütfen Giriş YapVeyaHemen Kayıt OlarakGönderiyi Beğenebilirsiniz.
Havadis
hintli-dayi-yemek-yapiyor.jpg

Kendisini izlerken yüzümüzde tebessüm oluşturan Hintli Dayı , video paylaşım sitesi olan Youtube’ta oldukça popüler bir üne sahip. Village food factory adlı kanalı olan dayımızın yaklaşık 1.3 milyon takipçisi var. Yemeklerinde bol baharatı eksik etmez ve genellikle akar su kenarlarında yemeklerini yapar. Gelin şimdi birlikte Hintli dayımızın videolarına bakalım.

1.Hintli Dayı KFC’ye rakip oluyor.

Videolarını her zaman dışarıda çeken dayımız tavuğu oldukça seviyor olmalı ki tavuk eti ile yemekler yapmaya ağırlık veriyor.

 

2.Dayımız 50 Bıldırcın ile Yoksulları Doyuruyor.

Gerçekten bu yönünü tebrik ediyorum genelde yaptığı yemekleri ya çevresindekiler ile paylaşıyor ya da kasabasında ki yoksullara dağıtıyor, bu yönüyle dayımız örnek bir vatandaş. 50 bıldırcın, bol baharat ve bol soğan ile yemeğimiz hazır.

 

3.Hintli Dayı,Çocuklara Hamburger Yapıyor.

Hindistan’da halkın yüksek bir kesimi yoksulluk sınırının altında yaşıyor. Bu sefer dayımız tavuk etinden hamburger yapıp çocuklara dağıtıyor. Belki de o çocuklar hayatlarında ilk kez hamburger yiyor, bu açıdan hayırsever dayımıza hayranım.

 

4.Dayımız 2500 Yumurta ile Tavuk Pişiriyor.

Challenge kültürüne farklı bir boyut katan dayımız 2500 yumurta ile herkese meydan okuyor :). Videolarda Hindistan’ın yaşayış tarzı net anlaşılıyor, insanlar yoksul olabilir ama mutlu.

 

5.Hintli Dayı Dondurmalı Mevye Suyu Yapıyor.

Meyve suyunu yapıp çocuklara dağıtmayı da ihmal etmeyen dayımızın diğer videolarını kanalından izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :  Paris Kuşatması Sırasında Hayvanat Bahçesini Yiyen Fransızlar

Reactions

0
0
1
1
0
0
Bu Gönderi İçin Zaten Tepki Verdin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir